sobota
11. maj 2019
ob 21.00
Klub študentov Kranj

Pregled prijav


Prijavljeni tekmovalci s plačano štartnino.

Št. Ime Priimek Spol Letnik Klub
1 sašo skalec skalec M 1982
2 Edvard Vučina M 1962 Grupa T.N.T.
3 Janez Matej M 1977 ŠD Gamsi Žahenberc
4 Matjaž Lukin M 1974
5 ZDRAVKO STOJNIĆ M 1985
6 Klemen Poljanšek M 1980 sportka Žiri
7 Matjaz Večernik M 1981 ŠD HSE
8 Petra Blažič F 1986
9 Matej Zupančič M 1984
10 Matjaž KRAJNC M 1970 Grupa TNT
11 Doroteja KRAJNC F 1972 Grupa TNT
12 Matej Avbelj M 1994
13 Jaka Žagar M 1994
14 Zlata Novak F 1956 ŠD Vrhnika
15 Rožle Reven M 1995
16 Srečko Čeh M 1986
17 ALEN IBRIŠEVIĆ M 1985
18 Špela Štefe F 1991
19 Sara Stroj F 1998
20 David Sinkovič M 1980 Športne Aktivnosti Izola
21 jernej kejžar M 1989
22 Urška Lamovec F 1994 Pedagoška fakulteta
23 Mihaela Kogovšek Pečečnik F 1990
24 Miha Pečečnik M 1990
25 Lana Kotar F 1996
26 Jure Jelovčan M 1998
27 Inga Veselko F 1952 Koroški atletski klub
28 Borut Skok M 1971 AH KLEMENČIČ
29 Dino Grbić M 1987
30 JOŽE PROSEN M 1957
31 Emin Bajrektarević M 1975
32 Aljaž Ferencek M 1993
33 JOŽE GORENC M 1973 TEAM GORENC
34 Tanja Furlan F 1993
35 Savin Svit Bošnjak M 1997
36 Stojan Kostanjevec M 1972 Pedagoška fakulteta
37 Benjamin Bajželj M 1992
38 Jure Voglar M 1991
39 Boris Peček M 1973 ŠD Nanos Podnanos
40 Alenka Kranjec F 1992
41 Nina Dejak F 1995
42 Gal Hafner M 2002
43 Mitja Šeruga M 1982
44 Žiga Benedičič M 1981
45 Tom Stare M 1992
46 Anže Pečnik M 1992
47 Milan Basta M 1969
48 Enes Korlat M 1963
49 Boris Rakovič M 1969
50 Tomaž Šavs M 1966
51 Peter Kragelj M 1983
52 Veronika Kragelj F 1985
53 Uroš Jagodic M 1994
54 Jasmina Jevšenak F 1978 KAŠ
55 Saša Ravnjak F 1982 Varuh zdravja
56 Nejc Mejač M 1994
57 Juš Lesjak M 2001 AK Triglav Kranj
58 Uroš Šuštar M 1975
59 Klara Podlogar F 1990
60 Marko Podlogar M 1984
61 Zvone Krajnc M 1973
62 Gaj Krajnc M 2002
63 sanja gojic F 1985
64 urša lužar F 1986
65 Anže Dolinar M 2000 Klub študentov Kranj
66 Robert Jovanović M 1968
67 Aljoša Budna M 1977 Agp
68 Žan Žepič M 1998 AD Olimpik
69 Hana Čadež F 1997
70 Rok Godler M 1989
71 Denis Zavodnik M 1990 Gostišče na vasi
72 Tina Kocjan F 1961 ŠD Dvig Vrhnika
73 Irena Vučina F 1967 Grupa T.N.T.
74 Mihael Lorbeg M 1977 ŠD Srnjački
75 Bernarda ZVIR F 1958 /
76 ALJOŠA BEC M 1976 BEC 33
77 Sebastjan Gregorin M 1984 Sam svoj trener
78 Anže Rozman M 1988 KOLOKA
79 Žiga Benedičič M 1980 Radenska
80 Luka Zajc M 1994 Športno društvo Šmartno-Tacen
81 Alenka Žavbi Kunaver F 1973
82 Miha Globočnik M 1980
83 Rado Čadež M 1957 ŠD POLJANE
84 Janja Mohorič F 1958
85 Stanko Javornik M 1962
86 Jože Kirm M 1965
87 Tone Košnjek M 1956
88 Klemen Belehar M 1999
89 Tomaž Rojšek M 1964 Lj. Tekači
90 DAN MIRT M 2007
91 Rok Mir M 1988 Roni team
92 matevž pal M 1981 Radenska team
93 Rok Vidnar M 1992 Radenska Adriatic Team
94 Klemen Zupanc M 1982 ŠD Dražgoše
95 Ema Zupanc F 1993 ŠD Dražgoše
96 Tanja Gajšek F 1976
97 Bine Gajšek M 2007
98 Miha Šifrer M 1994
99 Tjaša kristanc F 1994
100 Liza Škrlep F 1995
101 Robi Brezovnik M 1973 Koroški atletski klub Ravne
102 Urban Babnik M 1997 Klub študentov Kranj

sponzorji